Aktualności

795 136 014

O nas

Co możemy zrobić?

Największą wartością współpracy z nami jest nasze doświadczenie i wynikająca z niego jakość naszych wdrożeń. Nasza działalność to przecież nie tylko doradztwo i sprzedaż. Pomożemy Ci zaprojektować wymarzony dom a później przeprowadzimy bezbłędne wdrożenie. 

Obejrzyj nasze realizacje i zobacz, jak niepowtarzalny charakter możemy nadać Twoim wnętrzom.

Bosco

Opowieść o naszym sukcesie zaczyna się kiedy Łukasz Pich, od 15 lat dostarczający do Państwa domów wyjątkowej jakości podłogi spotkał uznanego projektanta i rzemieślnika Andrzeja Panasa, założyciela pracowni Panas Ekskluzywne Schody i Podłogi, właściciela rozbudowanego zaplecza produkcyjnego. Dużo wówczas rozmawialiśmy o pewnym dręczącym nas problemie.  Naprawdę dobre wzornictwo, wysokogatunkowe materiały i kreatywne, nienaganne wykonanie – dostępne są właściwie jedynie w sektorze luksusowym, który był wówczas i wciąż jest, ważnym obszarem naszej działalności. Równocześnie, nasze techniczne kompetencje i doświadczenie zgromadzone przez lata w branży podpowiadały nam jednak, że tak wcale być nie musi.

Wszystkich nas łączy zamiłowanie do piękna, rozumianego jako efekt synergii najwyższych rzemieślniczych wartości – wrodzonego talentu, pieczołowicie rozwijanego warsztatu i najwyższej skrupulatności w szczegółach. Z doświadczenia wiemy, jak wielką różnicę czyni w ludzkim życiu możliwość otoczenia się prawdziwym pięknem. Uważamy, że każdy na tę możliwość zasługuje.

Spotkanie zaowocowało sformułowaniem wspólnego postanowienia – uczynić piękno dostępnym. To postanowienie stało się fundamentem Bosco Studio. 

Naturalnym tworzywem i obszarem specjalizacji Andrzeja Panasa i jego zespołu inżynierów jest drewno. W ciągu kilku miesięcy zespół ten przygotował całą dedykowaną linię schodów i podłóg drewnianych, dostępną jedynie w ofercie Bosco Studio. Parę niezwykle owocnych spotkań i burz mózgów później, wyłoniliśmy z rynkowego bezliku innych rzemieślników i producentów, których fantastyczne obiekty designu wpisywały się w nasz profil. Bosco Studio poszerzyło swoją ofertę do poziomu, który możecie obserwować dziś.

Nasz team

Eksperci do usług

Obsługa inwestycji
Łukasz Pich

Łukasz Pich

Obsługa inwestycji
Witold Kostka

Witold Kostka

Manager studia
Sylwester Będkowski

Sylwester Będkowski

Referencje

Co ludzie mówią o BOSCO

Fakty

Liczby mówią

3295

zadowolonych klientów

18

nagrody i wyróżenienia

20

lat doświadczenia

3295

projektów

© 2024: BOSCO All rights reserved.