Aktualności

795 136 014
Sztukateria

Sztukateria

Sztukateria kojarzy się zazwyczaj z nadającym szyku dodatkiem. W rzeczywistości głęboko ingeruje w strukturę pomieszczenia, może np. wpłynąć na wizualną poprawę proporcji. Odpowiednio użyta może optycznie powiększyć, obniżyć czy dodać wysokości. Wbrew stereotypom z powodzeniem może być stosowana nawet w aranżacjach minimalistycznych, kryjąc takie elementy jak karnisze.

Popularne w ostatnich latach łączenie elementów klasycznych z nowoczesną aranżacją sprawiło, że sztukateria wróciła do łask, co z kolei wpłynęło na powiększenie oferty w tym obszarze. Czy to loft, restauracja w stylu retro czy dom w dworskim stylu – sztukateria tkwi jak wisienka na torcie aranżacji.

Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria Sztukateria

Piękno wnętrza tkwi w niepozornych szczegółach. Jednym z elementów, który w znacznym stopniu wpływa na odbiór estetyczny pomieszczeń - zwłaszcza salonów, przestrzeni biurowych, halli oraz sypialni - jest sztukateria. W ofercie BOSCO Studio dostępne są takie rozwiązania dekoracyjne, które z powodzeniem podkreślą unikatowość każdej aranżacji - bez względu na to, czy jest ona urządzona w stylu nowoczesnym, dworskim, glamour czy jakimkolwiek innym.

Jak dobrać sztukaterię idealną?

Aby stylistyka wnętrza Twojego domu w pełni mogła sprostać Twoim oczekiwaniom, a jednoczenie zapadała w pamięci każdego z gości, warto dokładnie przestudiować miejsca, w których miałyby być zainstalowane elementy sztukateryjne. Choć zazwyczaj są one montowane w postaci gzymsów i listew sufitowych, a także przy podłogach, możliwości z nimi związanych jest całe mnóstwo. Tego typu ozdoby sprawdzą się w klasycznych wnętrzach pod postacią ściennych dekorów, imitacji kolumn czy efektownych obwódek wokół okien.

Polecamy

W naszej ofercie

© 2024: BOSCO All rights reserved.