Aktualności

795 136 014
Schody

Projektowanie schodów

Różnicę pomiędzy rzemiosłem artystycznym a produkcją seryjną w największym stopniu uwypuklają obiekty skomplikowane. Ich forma stanowi odbicie zaangażowania, talentu i biegłości twórcy. Porównując realizacje Panas Ekskluzywne Schody i Podłogi z ofertą produkcyjną dostrzeżecie to Państwo błyskawicznie.

Ich wygląd i trwałość wynikają z pieczołowitości podejścia zarówno do tworzywa, jak i samej pracy, od surowej deski, aż do lśniących schodów w Państwa domach. Gwarancję najwyższej jakości daje zaś skrupulatna selekcja materiałów i zaangażowani pracownicy o najwyższych kompetencjach, którzy solidną pracę ręczną potrafią połączyć z nowatorskimi technologiami.

Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody Schody

Mogą być zainstalowane w miejscu ogólnodostępnym oraz w dedykowanej przestrzeni zamkniętej. Poza wysoką funkcjonalnością i wygodą użytkowania mogą cechować się także wyjątkowym designem oraz szlachetnym pięknem. Mowa o schodach instalowanych we wnętrzach - zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. W ofercie naszej firmy dostępne są produkty pochodzące jedynie od uznanych wytwórców, których marki dobrze kojarzą się wśród odbiorców i są doceniane w szczególności za trwałość oraz ponadczasową elegancję.

Ekskluzywne rozwiązania do Twojego domu

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które można idealnie dopasować do absolutnie każdej aranżacji. Wśród posiadaczy domów jednorodzinnych, największą popularnością cieszą się klasyczne schody drewniane, które mogą przybierać formę fantazyjnych spirali, geometrycznych, łamanych kształtów oraz tradycyjnych form jednobiegowych. Z ogromną przyjemnością przygotujemy dla Ciebie projekt nowoczesnych schodów wspornikowych, jednoprzęsłowych oraz z belkami policzkowymi.

Polecamy

W naszej ofercie

© 2024: BOSCO All rights reserved.