Aktualności

795 136 014
Winylowe

Podłogi
winylowe

Zwolennicy alternatywnych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań znajdą u nas ekskluzywne podłogi winylowe, które wykonujemy w katowickiej pracowni. Co sprawia, że zasługują na to miano? Przede wszystkim jest to zasługa walorów estetycznych w postaci niebanalnych wzorów, ale i wysokiej jakości. Nasze panele są odporne na ścieranie, co zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Podłogi winylowe Katowice

Przygotowaliśmy pokaźną kolekcję różnorodnych propozycji, która obejmuje modele świetnie imitujące naturalne drewno, kamień, a nawet ceramikę. Tworzone przez nas podłogi doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach, w dowolnym pomieszczeniu. Polecamy je do salonu, sypialni, korytarza, a nawet łazienki czy kuchni! Warto postawić na tego rodzaju panele, gdyż wysoka jakość wykonania oraz odporność na ścieranie, zarysowania i obciążenia, gwarantują satysfakcję podczas użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmująca panele winylowe o różnej wielkości, barwie oraz kształcie! Do wyboru mają Państwo propozycje w formie klasycznych desek, ale także płyt. Paleta kolorystyczna naszych wyrobów rozciąga się od klasycznych beży, brązów i szarości, po intensywną czerń oraz modeli nietypowych, niebieskich!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Podłoga winylowa Moduleo Podłoga winylowa Harvey Maria Podłoga winylowa Project Floors Podłoga winylowa Moduleo Podłoga winylowa Moduleo Podłoga winylowa Project Floors Podłoga winylowa Moduleo Podłoga winylowa Moduleo Hexagon Podłoga winylowa Moduleo Podłoga winylowa Project Floors Podłoga winylowa Moduleo Podłoga winylowa Ter Hurne Podłoga winylowa Ter Hurne Podłoga winylowa Moduleo Podłoga winylowa Moduleo Podłoga winylowa Harvey Maria

Polecamy

W naszej ofercie

© 2024: BOSCO All rights reserved.