Aktualności

795 136 014
Laminowane

Podłogi
laminowane

Detale – to właśnie one przeważają o pięknie danego elementu. My dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt był idealny, bo dzięki niemu stworzysz swoje wymarzone miejsce, swoje mieszkanie bądź dom. W tej kategorii prezentujemy Ci nowoczesne panele laminowane wykonane z płyty HDF. Podłoga w tym stylu świetnie sprawdzi się w wielu miejscach, ponieważ ciekawie współgra z niemalże wszystkimi koncepcjami aranżacyjnymi.

Pasujące wszędzie panele laminowane

Podłoga laminowana to świetny i nowoczesny produkt, który na pewno doda uroku Twoim wnętrzom. Zdajemy sobie sprawę, że gusta są różne, dlatego oferujemy szeroki wybór paneli HDF, tak abyś mógł wybrać ten idealny. Oczywiście my z chęcią pomożemy i podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, tak aby Twój dom lub mieszkanie wyglądało jak z marzeń!

Co więcej, górna warstwa dekoracyjna, która decyduje o wyglądzie produktu, może być różnorodna – w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych designów. Występują między innymi we wzorze jodełki klasycznej – bardzo modne rozwiązanie ostatnimi czasy.

Zalety paneli laminowanych

Panele HDF są niezwykle trwałe i funkcjonalne, co więcej możesz je zastosować zarówno w salonie, jak i korytarzach, w zależności od tego, jaką masz wizję swojej wymarzonej przestrzeni. Dodatkowo nie chłoną nadmiernie wilgoci, dlatego też świetnie sprawdzą się w kuchni. Ich konstrukcja pozwala na układanie bez użycia kleju w prosty i szybki sposób. Kolejną zaletą, jest to, że po podłogach laminowanych można swobodnie chodzić od razu po ich zamontowaniu.

Do produkcji paneli tego typu wykorzystujemy solidne płyty HDF, dzięki czemu przez długi czas będziesz mógł cieszyć się świetną podłogą laminowaną!

Znajdź swoją boską podłogę!

W naszej ofercie znajdziesz panele laminowane HDF w jasnej i ciemnej kolorystyce. Zainteresowała Cię, któraś z naszych podłóg? Skorzystaj z formularza i zapytaj o produkt! Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy całą ofertę. Oczywiście, jeśli nie wiesz, który wariant będzie najlepszy do domu lub mieszkania, to również z przyjemnością podpowiemy! Pomożemy zaprojektować Ci Twoje idealne miejsce na Ziemi!

Berry Alloc B W White Berry Alloc Canyon Light Berry Alloc Charme Black Berry Alloc Charme Light Natural Berry Alloc Crush Brown Natural Berry Alloc Crush Light Berry Alloc Gyant XL Dark Brown Berry Alloc Light Grey Berry Alloc XL Light Natural Berry Alloc Java Light Grey Berry Alloc Jazz XXL Light Grey Berry Alloc Jazz XXL Natural Berry Alloc Retro Chic Blue Grey Berry Alloc Stone Grey Berry Alloc Texas Brown Berry Alloc Texas Grey

Polecamy

W naszej ofercie

© 2024: BOSCO All rights reserved.