Aktualności

795 136 014

Projektowanie podłóg

Dziesiątki przeprowadzanych realizacji utrwaliły nas w przekonaniu, że najważniejszym, pierwszym w kolejności wyborem, jakiego należy dokonać projektując swoją przestrzeń, jest wybór podłogi. Nie tylko dlatego, że materiał, tekstura i kolor zdefiniują charakter wnętrza. Podłogę najtrudniej wymienić. Jedna rysa czy wgniecenie będzie wówczas mącić nasz wewnętrzny spokój przez lata. Można je nakryć dywanem, jednak nie zawsze aranżacja, na którą się zdecydowaliśmy, idzie z nim w parze.

Marzysz o stylowych i szlachetnych wnętrzach, których piękno zachwyca każdą osobę, pojawiającą się w Twoim domu? Jeden z najważniejszych elementów wystroju stanowią podłogi - a dokładniej sposób wykończenia posadzki. Gustujesz w drewnianych parkietach, miękkich wykładzinach, łatwych w pielęgnacji panelach laminowanych, a może okładzinach winylowych? Niezależnie od Twoich preferencji, jako doświadczeni specjaliści od zachwycających rozwiązań wnętrzarskich, z przyjemnością dostarczymy Ci wybrany rodzaj podłogi.

Idealna podłoga drewniana do Twojego mieszkania

Ponadczasowe piękno oraz element, który korzystnie wpływa na odbiór wizualny każdego pomieszczenia - między innymi to właśnie takimi cechami szczyci się parkiet. Decydując się na instalację drewnianych desek, możesz mieć pewność, że wizerunek Twojego domu zyska unikatowy charakter. To, co wyróżnia naszą ofertę, to kompleksowa obsługa (od doradztwa, aż po montaż) i dostępność produktów pochodzących od wiodących marek, takich jak Chapel Parket, Kaczkan czy Dąbex.

Polecamy

W naszej ofercie

© 2024: BOSCO All rights reserved.