Aktualności

795 136 014
Wewnętrzne

Drzwi
wewnętrzne

O ile podłoga wyznacza tło dla klimatu czy stylu pomieszczenia, to drzwi stanowią zdecydowaną dominantę.  Mogą zlewać się z kolorystyką ścian, ale mogą też przykuwać uwagę jak obraz. Podejmując w Bosco Studio decyzję o współpracy z daną manufakturą oceniamy więc nie tylko selekcję stosowanych materiałów i jakość wykonania. Interesuje nas, jak bardzo jej rzemieślnicy i designerzy świadomi są ogromu możliwości które kryją się za … drzwiami.

Bosco studio – oferta drzwi wewnętrznych

Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór stolarki otworowej, która charakteryzuje się harmonijnym połączeniem nowoczesnych technologii i pięknym designem. Proponujemy m.in. modele w systemie loftowym, z ukrytą ościeżnicą oraz wiele innych.

Do wyboru są egzemplarze utrzymane w tradycyjnej stylistyce, np. z ozdobnym wykończeniem, przeszkleniami czy dekoracyjnymi klamkami. Proponujemy je w naturalnych odcieniach drewna lub kolorze białym. Doskonale wyglądają we wnętrzach vintage, klasycznych lub rustykalnych.

Miłośnikom nowoczesności i wnętrz w stylu skandynawskim, elektrycznym, industrialnym lub modernistycznym, polecamy minimalistyczną stolarkę otworową, której największą ozdobą jest prostota, jednolita kolorystyka oraz gładka powierzchnia.

Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne

Polecamy

W naszej ofercie

© 2024: BOSCO All rights reserved.