12 cze

Drzwi wewnętrzne, a aranżacja wnętrza — jak dobrać drzwi, by pasowały do stylu i kolorystyki pomieszczenia

Urządzając mieszkanie lub dom, stajemy przed trudnym wyzwaniem. Na początek ustalamy styl, w którym będziemy urządzać swoje cztery kąty, później musimy przeróżne elementy dopasować tak, aby tworzyły spójną kompozycję. My podpowiemy Ci jak dobrać ekskluzywne drzwi wewnętrzne, które będą zarówno bardzo trwałe, jak i piękne.

W jakim stylu mają być drzwi?

Klasyczne, nowoczesne, tradycyjne a może z nutą popularnego stylu vintage? Na początek warto zastanowić się na tą kwestią. Wybierając drzwi wewnętrzne, powinniśmy wiedzieć, w jakiej kompozycji mają być utrzymane. Przykładowo, jeśli szukasz ciekawych propozycji do przestronnych, ekskluzywnych pomieszczeń, to możesz stawiać na minimalistyczne model, z kolei aranżacje boho czy glamour idealnie prezentują się z bardziej zdobnymi wariantami np. z przeszkleniami.

Oczywiście musisz kierować się swoim gustem — możesz przejrzeć naszą ofertę i zobaczyć, która z drzwiowych perełek wpadnie Ci w oko!

Liczy się kolor – ekskluzywne drzwi wewnętrzne

Zastanów się jaki kolor jest dominującym w Twoim domu bądź do czego mają pasować nowe ekskluzywne drzwi wewnętrzne, które w wielu wariantach znajdziesz w naszej ofercie. Jeśli utrzymujesz stylistykę np. w bieli, to taki sam kolor może mieć wejście. A może chcesz, aby Twoje drzwi wewnętrzne podbijały kolorystykę jakiegoś elementu znajdującego się w pomieszczeniach?

Dobrym i zawsze sprawdzającym się wyborem jest dopasowanie względem podłóg i ścian. Jeśli wybierzesz identycznych odcień tych trzech elementów, to stworzysz ekskluzywny efekt tafli, który jest niezwykle nowoczesny i pasuje do różnych stylów. Możesz również postawić na kolorystykę pasującą do mebli. Dzięki temu zyskasz ciekawą i na pewno spójną aranżację. Pamiętaj, że najważniejsze, aby wybrany model po prostu Ci się podobał — dom czy mieszkanie jest ostoją, w której masz się dobrze czuć.

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite ekskluzywne drzwi wewnętrzne, pasujące do różnych pomieszczeń. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszego katalogu – w przypadku pytań z chęcią odpowiemy i pomożemy!