19 lip

Czym wyróżniają się drzwi Moric? Przewodnik po najważniejszych cechach.

Urządzasz dom lub mieszkanie, a może przeprowadzasz remont i chcesz zmienić wystrój? Jednym z najważniejszych elementów są drzwi wewnętrzne – dobrze dobrane, wytrzymałe i świetnej jakości poza swoją funkcjonalnością są także ogromną ozdobą, która zespaja ze sobą całą aranżację Twojego “M”. W tym artykule przybliżmy Ci drzwi wewnętrzne Moric.

Drzwi Moric – nowoczesne, minimalistyczne a może klasyczne?

Drzwi Moric wewnętrzne stanowią przejścia od strefy dziennej do sypialni, od garderoby do pokoju, od łazienki do pokoju. Właściwie wkomponowane zapewniają spójność i zespojenie tych stref, nawet jeśli są urządzone w odmiennych stylach. Marka Moric tworzy swoje wyroby od 1991 roku. Najważniejsze cechy wyróżniające tę markę to:

– innowacyjność — czerpanie rozwiązań z nowoczesnych technologii,

– dbałość o detale – wysoka jakość wykonania, aby stworzyć produkt na miarę obecnych czasów,

– oryginalność — podążanie za trendami, przy zachowaniu klasycznej nuty, dzięki czemu wyroby pozostają na długie lata modne i świetnie się prezentują.

Poza tym marka posiada również wyróżnienia jakości takie jak m.in. złoty medal na targach Interbud i Diament Meblarstwa. Produkują wyroby z minimalistycznymi wzorami, klasycznymi detalami, o tradycyjnej stylistyce i wiele innych.

Drzwi wewnętrzne do domów, mieszkań i nie tylko

Wyroby marki Moric zdobią bardzo wiele pomieszczeń, co więcej marka ma w swojej ofercie także drzwi wewnętrzne premium w wielu ciekawych wariantach. Na uwagę zasługuje również ościeżnica, która jest bardzo dobrze przemyślana i skonstruowana tak, aby odpowiadać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oczywiście wyroby tej marki dostępne są także w systemach przesuwnych. Produkty te mają być funkcjonalne i cieszyć oczy zarówno domowników, jak i gości.

Nasza firma Bosco współpracuje z marką Moric, aby dostarczać Klientom najwyższej jakości modne drzwi wewnętrzne. Nasze studio znajdują się w Katowicach. Niemniej jednak nasze produkty wykonujemy i dostarczamy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!